RENKLİ 1 HAMUR
A/4 - A/3 KUŞE
1.HAMURLAR
3.HAMURLAR
KUŞE PARLAK
KUŞE MAT
OTOKOPİLER
AMERİKANLAR
DOSYALIK & KAPLIK
KROME KARTON
MUKAVVALAR
ÇIKARTMALAR
FOTOKOPİLER
FANTAZİ KAĞIT
Güvenlik ve Gizlilik
KAATMARKET.COM’da alışveriş yapmak güvenlimidir ?

KAATMARKET.COM'da yaptığınız alışverişler son derece güvenlidir. Alışveriş esnasında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmez ve görüntülenemez. Kredi kartı bilgileri doğrudan ilgili bankanın sistemine şifrelenmiş bir şekilde gönderilir ve ilgili tutar kart limitinden düşer. Kredi kartı bilgileri dışında kalan sevkiyat ve üyelik bilgiler ise sadece yetkili personel tarafından faturalandırma işleminde kullanılır.

 

KAATMARKET.COM'da alışveriş yaparken verdiğim bilgilerin gizli tutulduğundan nasıl emin olabilirim ?
Sitemizde alışveriş yaparken kullandığınız üyelik ve sevkiyat bilgileri ileri teknoloji ile şifrelenerek  güvenli fiziksel ortamlarda saklanmaktadır. Bu bilgilere sadece yetkili personel ulaşabilir. KAATMARKET.COM olarak, sitemize üye olan ve sitemizden alışveriş yapan üyelerimizin bilgilerini yasal gereklilikler haricinde hiç bir kurum, kuruluş veya tüzel kişilikle paylaşmayacağımızı taahhüt ve beyan ederiz.

 

SSL Sertifikası nedir ve ne işe yarar ?

SSL sertifikası ödeme sayfalarında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgilerinizin ilgili bankanın sistemine şifrelenmiş bir şekilde gitmesini sağlayan bir protokoldür. Bu yapı sayesinde kredi kartı bilgileriniz ele geçirilemez. Geçirilmiş olsa dahi şifrelendiği için karşı taraf kredi kartı bilgileriniz yerine anlamsız karakterlerden oluşan bir küme yazıyı ele geçirmiş olur. Ödeme sayfalarında tarayıcı adres çubuğunuzun sağ köşesinde göreceğiniz kilit işareti size mevcut sayfanın SSL Sertifikası ile korunmakta olduğunu anlatır. KAATMARKET.COM Alpha 256 Bit SSL Sertifika Teknolojisi ile korunmaktadır.
 
Alışverişlerimde CVC2 numarasını kullanmak zorunda mıyım ?
CVC2 numarası kredi kartınızın arkasında bulunan rakamın son üç hanesidir. Kartın manyetik şeridine yazılmayan bu numara sayesinde kredi kart numaranız ve son kullanma tarihiniz ele geçirilse bile CVC2 numarası gizli kalacağından kartınız isteğiniz dışında kullanılamaz.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 


     
 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
 

Hediye Katoloğu

 

İletişim formu için tıklayınız

SSL Certificate
Her Hakkı Saklıdır ©2018 Bize Ulaşın
Desinged by Bolkansoft Zübeyde Hanım Mah. Kazım Karabekir Cad. Murat Çar. No: 39/49

Yenimahalle/ANKARA

0312 342 08 99

netkagitcilik@hotmail.com